4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hadsten. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hadsten er to af de nyeste boliger, der er kommet på markedet, villaen på Ødumvej 4 i Selling og landejendommen på Galten Hedevej 13 i Galten.
Villaen på Ødumvej 4 tilbyder 221 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Bygget på en rummelig grund på 2878 kvadratmeter, er der rigeligt med udendørs plads. Udbudsprisen for denne bolig er 7.495.000 DKK.
På Galten Hedevej 13 finder vi en større boligmulighed med en pris på 4.995.000 DKK. Landejendommen spænder over 261 kvadratmeter med 9 rum, derudover inkluderer ejendommen en enorm grund på 21.751 kvadratmeter.
Begge boliger tilbyder unikke fordele, henvender sig til forskellige behov og præferencer, og bidrager til det varierede boligmarked i Hadsten.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.