2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hadsten. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hadsten er to nyere boliger kommet på markedet, startet med villaen på Seglager 66. Denne rummelige bolig tilbyder 193 kvadratmeter med 5 værelser, hvilket skaber god plads til familien. Det tilhørende grundareal er på 802 kvadratmeter.
Prisen på villaen er sat til 5.695.000 kr., hvilket placerer den i den højere ende af prisspektret i området. Trods den større investering, kan de nye ejere nyde godt af et rummeligt hjem i smukke omgivelser.
En anden mulighed i Hadsten er villaen på Hammelvej 53, Lyngå. Dette hjem byder på 104 kvadratmeter fordelt på 6 værelser, hvilket giver en noget anderledes planløsning, perfekt til forskellige behov.
Med et omfattende grundareal på 6000 kvadratmeter, tilbyder ejendommen på Hammelvej en stor mængde udendørs plads. Sat til en pris på 995.000 kr., præsenterer denne villa en mere økonomisk løsning for boligkøbere.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.